2013. január 3., csütörtök

"Két testvér, két nő típus."
Azt gondolom hogy részben mindkét hölgynek igaza volt. Mindkettőjüknek más-más szempontból.
Iszménéjé az alábbi: Kicsit elkanyarodva ettől a témától, a 4.-re térnék át ami a következő:
"Van-e olyan meggyőződése, amiért akár a halált is vállalná?" Nos, részemről nincs olyan meggyőződésem amiért akár halált is vállalnék, és szerintem Iszménének sem volt olyan fontos bátyja eltemetése, hogy meghaljon érte. Iszménét, az alábbi szavakkal jellemezném: hitvány, gyenge, szerencsétlen ember,
talán kevésbé szereti testvérét, de ragaszkodik hozzá, nem hisz a választás
lehetőségében, engedelmes, aggódó, és nagyon fél. Részben egyetértett Antigonéval, miszerint el kellett volna temetni testvérüket.
Antigoné gondolkodás módja szinte az ellentétje volt nővérének. Ő azt gondolta hogy mindegy hogy él-e vagy hal, testvérét temessék el mindenáron, még akkor is ha ez ütközik bátyja gondolat menetével.Antifonét az alábbi szavakkal jellemezném: bátor, vakmerő, elszánt, lobbanékony természetű, heves, elutasító, kemény ember. (Már mondhatni egy férfi jut róla eszembe)
Mint nő, inkább Iszméné áll hozzám közelebb, mert szerintem nem baj ha "gyáva" vagy fél a haláltól.
Egy nő ne legyen erőszakos, se önfejű!
Most nem megyek bele abba a témába hogy milyen legyen egy nő, és milyen nem, meg persze ez mindenkinek a saját ízlése szerint áll össze, de szerintem egy férfi sem szereti ha az ellenkező nem, rendelkezik az alábbi tulajdonságokkal.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése