2013. május 23., csütörtök

Készen volnék 5. portfóliós feladatommal is, amibe úgy érzem egy kis humor is belefért. Zárásképp annyit mondanék, hogy élveztem ezt a pár feladatot, annak ellenére hogy voltak nehéz pillanatok. Holnap tiszta szívvel adom majd át javításra, úgy érzem mindent megtettem, amit meg lehetett.

2013. május 20., hétfő


Ezen a héten a fő project a videó volt, de mivel figyelmetlen voltam, ezért az elbeszélést is újra írtam. A videó kicsit pepecselős munka volt, végülis élveztem, egész tűrhető volt.

2013. május 12., vasárnap

Az előző héten pihentem egy kicsit, de ezen a héten újult erővel láttam neki a munkának. Most két feladatot kellett végrehajtanom. Sorba haladok, tehát a leíró és az elbeszélő szöveg következett. Mind a kettőnek az írását nagyon élveztem, mert egy kicsit bele tudtam magam élni. Az elsőnél arra a következtetésre jutottam, hogy el kell mennem Rómába megnézni a Sixtus kápolnát. A másodiknál meg jót szórakoztam az általam kitalált hülyeségen.