2013. május 23., csütörtök
2013. május 20., hétfő
2013. május 12., vasárnap
Az előző héten pihentem egy kicsit, de ezen a héten újult erővel láttam neki a munkának. Most két feladatot kellett végrehajtanom. Sorba haladok, tehát a leíró és az elbeszélő szöveg következett. Mind a kettőnek az írását nagyon élveztem, mert egy kicsit bele tudtam magam élni. Az elsőnél arra a következtetésre jutottam, hogy el kell mennem Rómába megnézni a Sixtus kápolnát. A másodiknál meg jót szórakoztam az általam kitalált hülyeségen.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)