Készen volnék 5. portfóliós feladatommal is, amibe úgy érzem egy kis humor is belefért. Zárásképp annyit mondanék, hogy élveztem ezt a pár feladatot, annak ellenére hogy voltak nehéz pillanatok. Holnap tiszta szívvel adom majd át javításra, úgy érzem mindent megtettem, amit meg lehetett.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése